Політика
Нова вартість бензину шокує водіїв

На українських АЗС вартість пального може стрибнути найближчим часом відразу на 1-1,5 грн. Причиною зростання називають загальне подорожчання нафти.

“Ситуація на ринку світлих нафтопродуктів в Україні на даний момент відносно стабільна: ціна на нафту з весни коливається у межах 45-50 доларів”, – розповідає експерт Юрій Корольчук.

“Навіть проблеми постачання дизпалива з Росії істотно не вплинули на загальний стан ринку. Ринок стабілізувався, проблеми з дизпаливом не призвели до зростання цін. У перспективі до кінця року не повинно бути суттєвих змін”, – зазначає експерт.

Проте при негативному сценарії на ціни може вплинути рішення Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) про обмеження обсягів видобутку на рівні 35 мільйонів барелів на добу. Це може призвести до подорожчання “чорного золота”. Враховуючи, що 85% світлих нафтопродуктів Україна експортує, подорожчання бензину після цього не змусить довго себе чекати.

Читайте також :НАЗВАНІ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШІ СМАРТФОНИ

“І тут питання в наступному: якщо це відбудеться протягом місяця, то тоді ціна на бензин може зрости на 1-1,5 гривні. Але поки що складно щось сказати. Це можуть на собі відчути наслідки рішення ОПЕК. Але навесні, влітку і восени не було передумов”.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook