fbpx
Політика
Нова скандальна заява посла Німеччини про Донбас: дипломату дали жорстку відповідь

Надзвичайний і уповноважений посол Німеччини в Україні Ернст Райхель повторив свій вислів про те, що вибори на окупованій території Донбасу повинні пройти при окупантах.

У відповідь на це український військовий експерт Дмитро Тимчук зробив жорстку заяву, передає “Обозреватель”.

Він упевнений, що необхідно зробити в такий спосіб: “ввічливо заглядаючи в чесні очі посла Ернста Райхеля, умиротвореним тоном задати йому пару навідних запитань:

– що думає пан посол про Документ Копенгагенської наради Конференції з людського виміру НБСЄ від 1990 року, який (п.п.6-7) встановлює основні критерії до виборів, що на сьогодні діють в ЄС?

– що він думає про рекомендації ОБСЄ щодо проведення виборів, вироблені за час існування цієї організації?”.

“Якщо пан Райхель скаже, що він як офіційний представник країни-члена ЄС визнає ці документи, то ситуація спрощується”, – пише Тимчук.

Але при цьому він розглядає й інший варіант розвитку подій:

“Якщо ж пан Райхель скаже, що він бачив у труні в білих тапках всю цю писанину від ЄС і ОБСЄ, то тут ми можемо сміливо вручити йому чорний прапор анархіста і банку з фарбою – нехай сам напише щось непристойне на Берлінській стіні. Тому що офіційний представник Німеччини апріорі не може ігнорувати ці документи”.

Читайте також: Так чий Крим? Українець отримав несподівані відповіді в Москві (відео)

Як повідомлялося раніше, Райхель заявив, що вибори на окупованій території Донбасу можливо провести навіть у присутності там російських військ, оскільки “все залежить від обставин”.