fbpx
Політика
Німеччина депортувала першу групу біженців

Німеччина 14 грудня депортувала першу групу з близько 50 афганців, чиї клопотання про надання притулку були відхилені. Захисники прав біженців повідомили, що літак із депортованими людьми на борту залишив аеропорт Франкфурта в час, коли сотні демонстрантів скандували заклики до припинення депортацій.

Німеччина торік прийняла 890 тисяч мігрантів переважно з Афганістану, Сирії та Іраку. Берлін прагне прискорити процес надання притулку для заявників, які найбільше потребують прихистку, наприклад, сирійців, що рятуються від громадянської війни в своїй країні.

У той же час влада Німеччини прискорила вигнання інших кандидатів, зокрема, людей, що прагнуть уникнути бідності на Балканах.

Читайте також: Могеріні припустила можливість об’єднання ЄС і РФ проти Трампа

Частина районів Афганістану вважаються безпечними для життя. Німеччина намагалася переконати афганських прохачів притулку, яким відмовили, добровільно залишити країну, насамперед шляхом надання фінансових стимулів.

Угода між Берліном і Кабулом недавно відкрила й шлях для депортації. Лише 18 афганських громадян були депортовані в першій половині 2016 року, але понад 12,5 тис. афганців отримали наказ залишити територію Німеччини.

Джерело.

facebook