fbpx
Політика
Ніколи не вибачу цинізму і безвідповідальності, – Порошенко про блокаду залізниці

Президент України Петро Порошенко охарактеризував як дестабілізуючий фактор перекриття залізничних колій сполучення з тимчасово окупованими територіями на Донбасі.

“Дестабілізуючим фактором в останні дні, на жаль, стало перекриття залізничних колій сполучення з тимчасово окупованими територіями і спроби повної економічної блокади”, – сказав Петро Порошенко на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Києві в четвер.

Президент зазначив, що він приймає емоції суспільства, яке “втомилося від кількох років війни”.

“Але політиканам, які цією емоцією скористалися для свого егоїстичного вузькопартійного піару, я ніколи не пробачу цинізму і безвідповідальності”, – сказав Порошенко.

Глава держави додав, що влада обов’язково знайде шляхи розблокування поставок вугілля з непідконтрольних територій. “Ми захистимо права громадян України і по цей бік, і по той бік лінії зіткнення. Я не дозволю демагогам створювати в країні образ держави, де панує анархія і отаманщина. І не дозволю дестабілізувати ситуацію в зоні АТО, і не дозволю розкладати фронт – адже це те, чого від нас чекає ворог”, – резюмував Петро Порошенко.

Читайте також: Уночі будуть останні 20-градусні морози, а потім настане весняна погода

Джерело.