fbpx

Нічого особистого — тільки сміття! (відео)

Пост системного адміністратора “громадського контролю Яворівщини”   набуває популярності в соціальній мережі Фейсбук.

Пропонуємо вам ознайомитися із його міркуваннями з цього приводу. Далі публікуємо мовою оригіналу зі збереженням орфографії та стилістики:

Всі ми вже напевно звикли дивитись на цей цирк який впроваджує в життя теперішня влада. Шкода, що не всі розуміють на скільки це може обернутись для людей, людей, які привели до влади цих біснуватих Вінницьких злочинців для яких інтереси людей на останньому місці.

Для початку зверну увагу на політичну частину Львівського сміттєвого скандалу. Це почалось за довго до цього, як запалало Грибовицьке сміттєзвалище, саме тоді коли мер міста Львова і голова партії «Самопоміч» Андрій Садовий відкинув всі пропозиції головного злодія країни Петра Порошенка. Партія БПП почала втрачати рейтинг, тому потрібно було позбуватись конкурентів, основним конкурентом на заході країни була партія Садового. Саме тоді в Києві виникла ідея вдарити по меру Львова «нижче пояса», підпалити сміттєзвалище в Грибовичах і розкрутити по всіх українських каналах, написати в всіх газетах і інтернет виданнях. Хай як би там не сталось рейтинг в Садового впаде.

Коли на сміттєзвалищі загинули невинні люди, «панамським патріотам» це ще більше стало до вподоби, адже ніхто не вибачить смертей Садовому, люди тут як розмінна монета ненажерливих політиків. Це все продовжилось возінням львівського сміття по всі Україні, де тільки воно не було? Лідер Самопомочі був таким зразковим господарником, а тут з сміттям такі проблеми, ще й вся Україна сміється з сміттєвозів по найвіддаленіших точках України, знову рейтинг поліз до низу.

А сьогодні ми чуємо, що прем’єр міністр Гройсман на білому коні одним помахом вирішує проблему всього львівського сміття, таким чином одним пострілом вбиває двох зайців! Перше, це на кінець вирішує питання сміття, яке довго не зміг вирішити Андрій Садовий, таким чином він показує хто є хто і ставить Садового на місце. І друге придумує сміттєзвалище на території Яворівщини, а саме виборчому окрузі одвічного опонента партії Порошенка, Володимира Парасюка, показуючи цим, що народний депутат в цьому окрузі взагалі ніхто і звати його ніяк.

Плани БПП всі зразково впроваджуються, тільки є одна велика складова це люди, територіальна Громада Яворівщини – ми з Вами.

Жоден свідомий житель Яворівського району, який бачить себе і своїх дітей в щасливому і здоровому майбутньому не погодиться щоб сміттєзвалище перебувало біля своїх домівок. Адже це п’ять кілометрів від міста Новояворівськ, сім кілометрів від міста Яворова, кілька кілометрів від Яворівського озера і на околицях селища Шкло.

Скажіть будь ласка шановні Гройсмани і Синютки для чого нам сміття біля санаторію «Шкло» і санаторію «Немирів», який дурень придумав сміттєзвалище майже на берегах Яворівського озера, найглибшого озера в Україні, яке має колосальний потенціал, що тут скажуть екологи? Для чого псувати екосистему району де знаходиться Яворівський Національний парк, заповідник Розточчя, Чолгинський орнітологічний заказник.
Наші люди з району десятиліттями нюхали сірку, яка ще до тепер дається в знаки, особливо у відділеннях Новояворівської лікарні.

Колись покійний Кузьма Скрябін приїхавши на концерт в м. Новояворівськ сказав «Я люблю свій Новояворівськ, але в ньому дуже смердить сіркою». А тепер з сцени напевно скажуть Новояворівськ чудове місто, тільки в ньому зовсім трохи смердить львівським сміттям.

В районі знаходиться найбільший військовий полігон, який продовжує що разу інтенсивніше насичувати повітря порохом, ми це розуміємо і сприймаємо як належне, тому що на сході йде війна і потрібно гартувати недосвідчених військових, але хоч одна копійка з бюджету міністерства оборони прийшла в Яворівський район? Жодної!!!

При загорянні сміттєзвалища буде залежати тільки від вітру де саме буде сморід в Яворові, Новояворівську, чи Старичах, не називаючи вже на те, що смт. Шкло взагалі прийдеться евакуйовувати!!!

Хто і коли проводили громадські слухання, що до місця для сміттєзвалища? Хто надав дозвіл? А як же територіальні об’єднання громад? Сподіваюсь ми почуємо відповідь на ці запитання вже дуже скоро.
Звертаємось до всіх небайдужих громадян Яворівського району не дозволити привозити під свої домівки чуже сміття.

Особливо велике прохання до керівництва нашого району, жодні політичні зростання чи домовленості не варті нашого з вами здоров’я!

Будь ласка зробіть РЕПОСТ!!!

Читайте також: Коли твоїй мамі сімнадцять і вона “С*ка” (відео)Джерело.

You cannot copy content of this page