fbpx
Політика
Неприємний сюрприз для міжнародних партнерів: Гройсман не повідомив про підвищення зарплат на 100%

Пропозиція уряду щодо підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн, виявилася «неприємним сюрпризом», про який не знали радники та міжнародні партнери України.

Про це на брифінгу заявив співголова Стратегічної групи радників Лєшек Бальцерович, передає УНІАН.

«Неприємний сюрприз був вчора. Я хочу сказати, що ні я, і ніхто з міжнародних організацій не знали про це, що буде збільшення на 100% мінімальної зарплати. Що ще важливо, ми не мали можливості ознайомитися з калькуляцією, на яку спирається це рішення», – сказав він.

Бальцерович наголосив, що це стало вже другим неприємним сюрпризом від влади цьогоріч. Першим стало продовження мораторію на продаж сільгоспземель.

«Я не проти того, щоб було менше бідних людей. Але бідність усувається шляхом економічного зростання, а прискорення зростання потребує прискорення реформ», – зазначив він.

Посадовець сказав, що таке рішення вимагає безлічі розрахунків. Радник зазначив, що був украй здивований пропозицією голови ДФС про підвищення мінімальної зарплати більше ніж на 100% без жодного виправдання.

«Здається, що це змагання в популізмі всередині самого уряду», – зазначив він.

Бальцерович додав, що аби побороти бідність в майбутньому, необхідно збалансувати бюджет, знизити інфляцію та покращити бізнес-середовище.

Читайте також: Насіров пропонує підвищити мінімальну зарплату до 7500 гривень

Джерело.

facebook