fbpx

“Недоторканність і дати в рило – різні речі”: безкарне побиття Чорновол збентежило українців

Кожен може вдарити народного депутата України, і йому за це нічого не буде. Таку думку, коментуючи побиття депутата від фракції “Народний фронт” Тетяни Чорновол, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав волонтер Роман Донік, передає “Обозреватель”

За його словами, є ймовірність, що якщо нардепам Семену Семенченку і Володимиру Парасюку надають “у бубон”, то це нормально сприйметься в Україні.

“Виходить, що зараз кожен може заїхати народному депутату зовсім безкарно. Я ж правильно зрозумів? Тобто якщо завтра Семенченку і Парасюку “надають у бубон” невідомі або відомі, це буде сприйнято нормально? Ні репресій, ні утисків, ні переслідування? А просто дали по зубах”, – написав Донік.

Читайте також: “Заради пам’яті вашого чоловіка замовкніть”,-блокадники закидали Тетяну Чорновол яйцями (відео)

Цей пост спричинив активне обговорення. Деякі з користувачів соцмережі заначають, що було б добре, аби з народних депутатів зняли недоторканність, адже деяким із них не завадило б дати прочуханки. Інші ж написали, що піднімати руку на жінку не варто було, і що “недоторканність та дати в рило – різні речі”.

Джерело.

You cannot copy content of this page