fbpx

“Не хочемо в Україну”: в Ясинуватій залізничники почали вимагати гроші у Києва (відео)

На залізничній станції Ясинувата відбувся мітинг залізничників, які працюють на території, підконтрольній бойовикам “ДНР”.

Про це повідомляє “Четверта влада”.

Учасники акції вимагали, щоб зарплату їм виплачувала зі свого бюджету українська держава. Мітинг був організований лідерами терористів, які звезли до Ясинуватої працівників залізничних станцій з Іловайська, Горлівки і Дебальцевого.

Після того, як на початку 2016 року Україна припинила виплату зарплат залізничникам, які обслуговують незаконні збройні формування “ДНР” та “ЛНР”, працівники залізниці фактично залишилися без грошей. Із лютого вони не отримують гроші ні від України, ні від бойовиків “ДНР”, які відмовилися платити залізничникам, незважаючи на те, що ті обслуговують підконтрольну їм територію. В останні місяці люди отримували тільки продуктові набори і гуманітарку.

Читайте також: “Я брала участь у захопленні Луганської ОДА та СБУ. Тепер Україна не платить мені пенсію, а “ЛНР” відключає світло за несплату”, – прихильниця “русского мира” скаржиться на життя (відео).

У руках учасники протесту тримали плакати “Ми не хочемо в Україну”, “Україно, поверни зарплату”, “Україно – заплати”, “Ми не випустимо жодного вагона в Україну”.

Промовці, які виступали перед масовою аудиторією, пообіцяли, що з 30 травня більше не випускатимуть потяги з підконтрольній бойовикам території на територію, підконтрольну Києву, якщо “Укрзалізниця” не дасть їм грошей. Про те, що такий крок, швидше за все, призведе до зупинки промислових підприємств Донбасу, ті, хто виступав, не сказали.

Читайте також: “Ми проти України! Ми проти української мови! Ми проливали кров за російський Луганськ! Ми вимагаємо, щоб ми отримували українські пенсії!” – “Луганська гвардія” (відео).

https://www.youtube.com/watch?v=GJv6TFKbRgk

Джерело.

You cannot copy content of this page