fbpx
Політика
Названо місце України в рейтингу найдешевших країн

В рейтингу найдешевших країн для життя Україна зайняла 24-е місце, обігнавши Росію та Білорусь. Рейтинг, в який увійшло півсотні держав, склав американський портал GoBankingRates.

Згідно з цим рейтингом, купівельна спроможність українців на 71,9% нижче, ніж у жителів Нью-Йорку. При цьому наголошується, що орендна плата в Україні в середньому нижче на 91,1%, а вартість їжі і послуг — на 71,2%.

У дослідженні говориться, що доходи українців залишаються низькими. Так, наводяться дані, що жителі Києва щомісяця витрачають близько 325 доларів на людину (за винятком орендної плати).

У рейтинг потрапили також інші пострадянські країни. Так, Росія займає 39-е місце в списку, а Білорусь 50-е. При цьому купівельна спроможність в РФ, як стверджують автори дослідження, на 43,1% нижче, ніж у американців.

Читайте також: Загрожує 20 років в’язниці: в США затримали українця за махінації з військовим обладнанням

Випереджають Україну Казахстан (5 місце), Молдова (15 місце), Азербайджан (23 місце). Найдешевшими для життя країнами названі ПАР (перше місце), Індія (друге місце) та Косово (третє місце). Польща знаходиться на 12-му місці в рейтингу, а Чехія на 9-му.

Джерело.