fbpx
Політика
Названа кандидатура у президенти України від Путіна

Президент Росії Володимир Путін вважає за краще бачити президентом України лідера партії “Опозиційний блок” Юрія Бойка.

Про це йдеться у статті української журналістки Юлії Мостової на Дзеркалі тижня.

У статті йдеться про те, що компромат проти нинішнього президента України Петра Порошенка, який нібито має нардеп Олександр Онищенко, може привести до відставки Порошенка.

Однак, за даними Мостової, основні гравці-держави, від яких залежить Україна, ще не визначилися зі своєю кандидатурою на пост лідера України на заміну Порошенка.

Крім Путіна.

“Сьогодні такої ставки немає ні у кого. Європа у подібні ігри не грає. Нова американська влада ще не визначила свою політику щодо України і зробить це, швидше за все, лише після того, як визначиться зі своєю стратегією по відношенню до Росії. Бюрократія Мін’юсту США може як законсервувати справу Онищенко, так і відкоркувати її у потрібний момент. Путін як би і визначився зі своєю особистою симпатією до Бойко, але не впевнений в його здатності перемогти на президентських виборах без участі в голосуванні “ДНР” та “ЛНР” “, – пише журналістка.

При цьому вона також вказує на роль українського бізнесмена Ріната Ахметова у цій “грі”, а також на кандидатуру нардепа Вадима Рабиновича.

“Та й однозначна ставка на політичну силу не зроблена, довіру до політичних інструментів Ріната Ахметова втрачено, і ніякі зустрічі із Сурковим і керівником ефесбешної “п’ятірки” Бесідою не допоможуть улюбленцеві Нуланд – “єдиному українському олігархові, з яким можна мати справу” – відновити цю довіру. Великої довіри до фігури Рабиновича у Москві, незважаючи на підтримку і внутрішньокремлівський промоушн Медведчука, не відчувають: використовують, але знову-таки, як і у випадку з Януковичем – гидують, вважаючи, що не буває не тільки колишніх КДБістів, але і в’язнів “, – зазначає Мостова, маючи на увазі, що Вадим Рабинович свого часу сидів у 80-і роках у в’язниці.

Читайте також: Слова Порошенка про СРСР викликали істерику у адептів Путіна

Джерело.

facebook