fbpx
Політика
Навіщо так брехати: декларація міністра культури обурила всю мережу

Відповідно до даних з електронної декларації міністра культури України, Євген Нищук не має ані житла, ані автомобіля, ані будь-яких цінних предметів. Така інформація опублікована у документі на сайті НАЗК, повідомляє «Укрінформ». – повідомляє Корупція.Інфо

Основним джерелом доходу міністра за минулий рік стала його заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка, загалом 182,891 тис. грн. Гонорарів Нищук отримав на 4,380 тис. грн, 2,2 тис. грн та 4,921 тис. грн. Крім того, вказаний додатковий прибуток від ПАТ «Універсал Банк» на суму 105 грн та відсотків за депозитом у тому ж банку на 20,028 тис. грн.

Відповідно до даних з декларації, міністр користується квартирою брата Богдана площею 68,2 кв. м. Власниками житлового будинку та квартири із площами 41,7 кв. м записані його дружина (як відомо, Оксана Батько-Нищук померла 7 жовтня) та син Олекса Нищук у частках 40% та 60% відповідно.

Крім того, міністр вказав у е-декларації 43 тис. дол. та 15 тис. євро готівкою, а ще 10,649 тис. дол. на депозиті у вищезгаданому «Універсал Банку».

Читайте також:  Такого ще світ не бачив: декларація Насірова підірвала всю мережу

Джерело.

facebook