fbpx

“Навчіться говорити, а не гавкати”: Червоненко і Мосійчук посварилися у прямому ефірі (відео)

Увечері в понеділок, 9 січня, в ефірі на телеканалі 112 Україна між екс-нардепом і екс-губернатором Запоріжжя Євгеном Червоненком і депутатом Верховної Ради від Радикальної партії Ігорем Мосійчуком сталася словесна перепалка.

Початок спору поклала заява “радикала” про те, що Червоненко ставиться до українців як до бидла.

Крім того, Мосійчук пообіцяв звернутися до керівника Міністерства внутрішніх справ по тому факту, що вважає незаконним подарунок екс-губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі, який презентував Червоненку автомат.

“Ви ж ставитеся до українців як до бидла. Ви принижуєте людей. Я завтра ж звернуся до керівника МВС, яким таким чином Саакашвілі дарував вам автомат. Від коли голови ОДА мають повноваження дарувати будь-кому зброю. Такі як ви на заправках принижують людей і налаштовують на повний негатив у ставленні влади успішних людей!”, – заявив Мосійчук.

Останній в свою чергу, сказав, що подарунок вже “вдесяте перевірений” і є легальним, що нардеп бреше, а також назвав його мерзотником.

“Я відповім за всі свої ордени і за всі свої подарунки! А ви мовчіть, зі своїми хабарами по 100 тисяч. А автомат мені подарував президент Грузії Міхеїл Саакашвілі як народному депутату під час офіційного візиту і як начальнику безпеки кандидата в президенти. Законність цього перевіряли навіть не ви, а Янукович і Ренат Кузьмін (екс-заступник генпрокурора. – Ред.) мене перевіряв. Відповідаю вам: перевірено 10 разів. Це спеціальна модифікація карабіна “Тагор”. Все згідно з чинним законом і зберіганням теж. А пістолет… їх було 30 штук із написом “Так!” і дарував їх особисто героям революції міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Навчіться говорити, а не гавкати!”, – обурено сказав Червоненко на адресу радикала.

Також екс-нардеп пообіцяв розповісти “всю правду про Мосійчука від дутих штанів”.

“Їм аби лайно на вентилятор кинути! Ідіть скаржитися в “лігу дурноватих реформ!”, – завершив свій спіч Червоненко.

Мосійчук зазначив, що Червоненко плутається у своїх свідченнях, той парирував дорогим авто нардепа і заявив, що “якби у нас була чесна країна, я б вас за кадик тримав вже давно”.

Після цього ведуча перервала перепалку.

На своїй сторінок у Fаcebook Мосійчук потім написав, що не почув від Червоненка нічого, крім “маси словесного проносу”.

“Не маючи жодних аргументів проти моїх доводів, Євген Червоненко затягнув стару пісню про змонтоване відео Шокіна, про якісь плітки з Василькова, про те як я дорогою на Одесу обідав із дружиною та її подругою в ресторані “Батьківська хата”, про те, що я їздив до Одеси відпочивати і про яку “лігу  меншин”, до якої мабуть сам належить. Вислухавши цей потік брудної свідомості від Червоненка, я чітко сказав, що після того як він почав зверхньо на заправці ображати звичайну людину, українця, то став для мене “чіпушилом або пітушілом”! Без різниці! Переконаний, що після інциденту на АЗС сама поява на телеекранах Червоненка принижує як українців так і в першу чергу євреїв”, – написав Мосійчук.

Читайте також: “Був дуже щедрим” – сусід Параджанова показав подаровані режисером речі

https://www.youtube.com/watch?v=NYuJz85QFrw


Джерело.

You cannot copy content of this page