fbpx
Політика
Нардеп Заліщук показала своє житло у Києві, та відкрила таємницю “мільйонної” квартири (фото)

Народний депутат України Світлана Заліщук показала журналістам свою квартиру в Києві, в якій політик наразі мешкає. Про це повідомляє “Новое Время”.

Видання зазначає, що в цьому будинку, де проживає нардеп, навряд чи вмістилася б дворівнева квартира, навколо якої розгорівся скандал кілька місяців тому.

Журналістів Заліщук запросила в стару квартиру – однокімнатну, в районі столичного цирку, площею в 40 квадратів у звичайному будинку з міською бібліотекою на першому поверсі.

“Цю квартиру я купила в 2006-му,” – розповідає Заліщук, запрошуючи розташовуватися на невеликій кухні, з’єднаній з єдиною кімнатою простором, який колись слугував балконом.

На кухонних шафках блакитного кольору прикріплені стікери зі словами англійською, а замість холодильника, який вийшов з ладу енний час тому, стоїть величезна квітка, подарована мамою.

В оселі Заліщук взагалі багато рослин, а ще – вікон, завдяки чому невелика за площею квартира здається світлою і просторою.

Читайте також: Сироїд у деталях показала своє VIP-помешкання

Житло коштувало 80 тисяч доларів і було куплене в кредит. За словами нардепа, у її новій квартирі на вулиці Софіївській поки що ніхто не живе. Через історію з новою квартирою Заліщук вперше довелося публічно розповідати про особисте життя, яке вона не те щоб приховує – але і не афішує. Житло, розповідає вона, було придбане нею в 2014 році разом з її партнером на той момент – головою офісу Ради Європи в Україні Мортеном Енбергом. Для цієї покупки він продав свою нерухомість у Стокгольмі.

“Вона ще не в житловому стані, там ремонт. Це все дуже довго і дорого”,– стисло пояснює вона.

Нагадаємо, минулого року в жовтні з’явилась інформація, що елітне житло придбала нардеп від БПП Світлана Заліщук. Тож НАБУ взялося за перевірку законності придбання квартири народним депутатом, але так і не виявило корупційної складової і підстав для кримінального розслідування за фактом покупки квартири.

Джерело.