fbpx
Політика
Надії немає!!! Савченко зустрілася з “сепаратистом”, щоб обговорити відкриття в Києві посольства “ЛДНР” (відео)

Журналісти вирішили піти на провокаційний експеримент та зателефонувати нардепу Надії Савченко “від імені сепаратистів” з пропозицією відкрити в Києві представництво “ЛДНР” під виглядом культурного центру.

Журналіст проекту “Гроші” представився Савченко під час телефонного дзвінка “людиною Захарченка” і спробував вмовити її на зустріч, а також співпрацю з керівниками “ДНР”.

“Город Донецк на связи. Звоню по поручению Сан Владимыча. Разрешите представиться, Алексей Александрович Кострубицкий, министерство по делам гражданской обороны. Хотели от лица республики вас поблагодарить за вашу позицию, за то, что вы единственный адекватный человек там”, — сказав журналіст під час дзвінка та запропонував нардепу піти на діалог.

“Давно говорила, що я готова на адекватне спілкування, готова ризикувать, я думаю, я це довела. Без проблем. Готова”, — відповіла Савченко.

“Надь, можете вы им наконец-то объяснить, что у нас тут мирные люди на Донбассе. Мы хотим спокойно провести выборы, делегировать в парламент людей наших, чтоб было нормальное представительство и наконец-то война закончилась”, — сказав журналіст.

“Хорошо, Алексей. Давайте телефон, людина буде”, — Савченко погодилася зустрітися з “представником бойовиків”.

Пізніше нардепу нібито від імені донецьких бойовиків зателефонував професійний актор, який заявив, що працює в Києві “під прикриттям”. Савченко чоловік представився Дмитром.

За словами журналістів, нардеп розмовляла телефоном просто із сесійної зали Верховної Ради. Так, вона сказала, що о другій дня сесія завершиться, відтак вона буде готова зустрітися зі “шпигуном” у кафе, хоча попередила про можливе запізнення.

На зустрічі чоловік, що представився Дмитром, запропонував Савченко відкрити посольство “ЛДНР” в Києві під прикриттям культурного центру.

“Юридично це в принципі неможливо”, — відповіла нардеп.

Натомість підставний представник терористичної організації запевнив Савченко, що для цього “гроші в них є”.

“Зараз поки що трохи рано. Цей проект можливий. Він повинен початися на день св. Миколая. Я пошукаю людину, я навіть знаю людину, яка зможе допомогти вам з цим проектом. Якщо це почнеться з дітей, це буде хорошо”, — сказала нардеп, додавши співрозмовнику, що “ви пр*али, парні, багато часу”.

Цікаво, що Савченко назвала цей проект “За мир”. Вона також зазначила, що він має розпочатися під час релігійних свят.

“Взяти з собою матерів, які не боятимуться. Люди добре сприймають дітей і жінок”, — підкреслила нардеп у розмові з “сепаратистом”.

Також Савченко у розмові заявила, що не любить Кремль. “Я не люблю не Росію. Я не люблю Кремль і російську владу”, — сказала вона.

“Понімаєте, чого я не називаю своїх друзів. Якщо зараз ми вам поможем, даже не фінансірованієм, то ви автоматично знищите цих людей”, — додала Савченко.

Згодом зайшла мова про так званого керівника “ДНР” Олександра Захарченка, тож Савченко скористалася змогою, щоб передати йому привіт.

“Саші прівєт великий. Скажіть, що було б добре 23-го зустрітися Мінську”, — сказала нардеп.

Читайте також: Переможців не судять!!! У мережі виклали відео, на якому переможець конкурсу на посаду директора національного природного парку так і не зміг відповісти на жодне питання (відео)

Джерело.

 

 

facebook