fbpx
Політика
На параді в Москві путін був вкрай розгубленим, – Наливайченко назвав причини

Народний депутат Валентин Наливайченко в ефірі “Еспресо ТВ” розповів, чому путін на параді 9 травня був вкрай розгубленим, що помітили багато експертів.

“Найголовніше, що треба розуміти і ми вчора всі це побачили, що Путін вкрай розгублений, і я підтверджую, що в керівництва росії панують такі самі настрої розгубленості. Це перше.

Друге: начальника генштабу росії швидше за все він змінив, того самого Герасимова, який йому обіцяв на 9 травня все захопити, всюди оголосити перемогу і це показати на параді в Москві.

Третє: справжній стан речей – реальна ситуація в російських збройних силах, особливо в тих батальйонах, які вдерлися на українську землю, зовсім не та, як про це розказують російські пропагандистські канали.

Реальна ситуація – це величезні втрати особового складу.

Кількість знищених російських військових перевищує уже 26 тисяч і то це не точні цифри, їх може бути значно більше.
Скільки поранених вони взагалі не рахують, в тому числі тих, які вони кинули.

Все це в комплексі говорить про вкрай жахливу картину, яку насправді отримали російські збройні сили під час агресії в Україні.

Це було головною причиною таких настроїв путіна на параді в Москві”, – зазначив Наливайченко.

“На території рф палає уже і Урал, і Іркутськ, половина Сибіру, горять військкомати, які палять самі росіяни. Ніхто не хоче мобілізації. Чоловіки масово виїжджають з рф і це все Кремль розуміє”, – додав екс-глава СБУ.

За його словами, прихована мобілізація все одно у них триває, але це не вирішує головної проблеми для них.

Фото: promin.cv