fbpx
Авто
МВС запускає програму мобільних сервіс-центрів: що необхідно знати водіям (Відео)

У сервісних центрах надаватимуть низку послуг – реєстрацію та перереєстрацію автомобілів, заміну посвідчення водія, отримання міжнародного посвідчення тощо.

Усе для комфорту. В Україні запрацюють пересувні сервісні центри МВС, які виїжджатимуть у віддалені населені пункти. Які послуги можуть отримати українці у цих центрах і чи у всіх регіонах вони запрацюють – розповіла кореспондент “5 каналу” Ксенія Дворнікова.

Вже з середи, 22 березня, у різних куточках України запрацюють 20 пересувних сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ. Оскільки автомобілів менше, ніж областей, то у МВС планують згодом ще докупити автівки, яких не вистачає.

У цих сервіс-центрах надаватимуть низку послуг, зокрема йдеться про реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, заміну посвідчення водія, отримання міжнародного посвідчення. Також здійснюватимуть прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей. Ці послуги коштуватимуть так само, як і у звичайних стаціонарних сервіс-центрах МВС.

У відомстві зазначили, що проект реалізований, аби українські громадяни мали однаковий доступ до послуг, однакові умови. Ці мобільні центри виїжджатимуть навіть у найвіддаленіші куточки країни – до сіл у горах, віддалених військових частин тощо.

Працюватимуть в авто троє людей – два адміністратори та один експерт. Мобільні сервісні центри, як запевнили у МВС, обладнані усім необхідним – принтери, комп’ютери, спецобладнання для здійснення різних тестувань. Працюватимуть із середи до п’ятниці.

Одне таке авто коштує близько 1 млн грн. Фінансування проекту здійснювалось з держбюджету, але частина коштів була отримана з різномаекунітних грантів. Працюватимуть мобільні сервіс-центри на запит від місцевих органів виконавчої влади. Заявку на приїзд необхідно подавати до регіонального сервісного центру МВС.

Графік курсування та час прийому необхідно дивитися на офіційному сайті МВС.

Читайте також: Джамала прокоментувала участь Самойлової на Євробаченні

Джерело.