fbpx
Політика
Мустафа Найєм закликає людей зібратися під Верховною Радою

13 липня прийти під парламент небайдужих громадян закликає Народний депутат України Мустафа Найєм, та змусити Раду прийняти правильне рішення – зняти недоторканість із шістьох депутатів. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на Facebook нардепа.

“Ми обіцяли – ми починаємо. Зараз у нас дуже проста і зрозуміла вимога: розглянути і зняти недоторканність з усіх шести народних депутатів. Упевнений, у спікера парламенту Андрія Парубія немає ніякого бажання нести відповідальність за чужі інтриги – на розгляд парламенту повинні бути внесені всі подання, незалежно від рішення комітету”, – пише Найєм.

Читайте також: На дні народження Мустафи Найєма пoбuли журналіста (відео)

Він підкреслив, що це лише початок, оскільки мета – домогтися повного скасування депутатської недоторканності в існуючому вигляді. Політик закликав прийти, а також – поширити інформацію щодо акції під стінами Верховної Ради 13 липня.

“Депутат, як політик, має право на захист своєї діяльності тільки під час виконання службових повноважень, перелік яких чітко наведено в законі. Отже: Четвер, 13 липня о 09:30 біля Верховної Ради”,– додав Мустафа Найєм.