fbpx
Політика
Moody’s переглянуло прогноз щодо курсу гривні

Інвестори вірять в Україну, упевнений Порошенко.

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s переглянуло прогноз щодо курсу гривні після підписання угоди про фінансову допомогу в мільярд доларів від США Україні. Про це повідомив президент України Петро Поршенко, інформує прес-служба глави української держави в п’ятницю, 3 червня.

“Як тільки стало відомо про те, що буде підписано угоду, всесвітньо відоме Міжнародне рейтингове агентство Moody’s відразу ж переглянуло свій прогноз щодо курсу української гривні, а українські цінні папери на європейському ринку поліпшили свої показники. Це є символом того, що інвестори вірять в Україну”, – заявив Порошенко.

Він також висловив упевненість, що після цього документа з США відбудеться підписання і документа про співпрацю з МВФ, іншими фінансовими організаціями, отримання макрофінансової допомоги з боку ЄС.

“Я дуже вдячний США за таку своєчасну і важливу допомогу нашій країні. Упевнений, що за допомогою світової коаліції на підтримку України ми відновимо нашу державу”, – підкреслив Порошенко.

У свою чергу посол США в Україні Джеффрі Пайетт підкреслив, що ця угода, як і попередні кредитні гарантії, сприятиме реалізації програм МВФ.

“Підписання угоди про кредитні гарантії свідчить про помітний і істотний прогрес реформ в Україні, які Вам, пане Президенте і українському уряду вдалося досягти”, – зазначив посол.

  • Читайте також: Курс валют на 3 червня

Джерело.

facebook