fbpx

“Місію ОБСЄ на Донбасі слід посилити стрілецькою зброєю”, – заявив Путін

Президент Росії Володимир Путін заявив, що місію ОБСЄ на Донбасі слід посилити стрілецькою зброєю, як пропонував Петро Порошенко.

“Згоден з Петром Олексійовичем Порошенком з приводу того, що потрібно посилити місію ОБСЄ, аж до того, щоб дозволити спостерігачам місії ОБСЄ мати при собі стрілецьку зброю”, – сказав пан Путін на Петербурзькому економічному форумі в п’ятницю.

Одночасно з цим, на думку російського президента, повинен йти процес політичних перетворень в Україні: “Сторони звинувачують одна одну, що з одного боку стріляють, то з іншого. … Що, тепер не потрібно політичних перетворень? Навпаки, потрібно якомога швидше їх здійснювати”.

Про посилення місії ОБСЄ й збільшення її ролі в регіоні Петро Порошенко і президент Франції Франсуа Олланд домовилися ще минулого року.

На початку червня голова МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Росія “готова піти на компроміс” в цьому питанні.

“Ми також сказали, що будемо готові, якщо це допоможе справі, погодитись, щоб рішенням ОБСЄ ця додаткова група спостерігачів, які будуть контролювати лінію розмежування та місця зберігання важкого озброєння, мала право носити особисту зброю”, – пан Лавров.

Читайте також: Бояться? Російська журналістка в Києві віддерла з мікрофона наклейку з логотипом каналу

67_main_ukr

Джерело.

You cannot copy content of this page