fbpx

Мінімальну зарплату українців будуть рахувати по-європейськи – Розенко

Кабінет міністрів України планує розраховувати розмір мінімальної заробітної плати для громадян, спираючись на міжнародні норми і досвід європейських країн.

Про це заявив віце-прем’єр міністр України Павло Розенко на зустрічі з регіональним директором Міжнародного бюро праці для країн Європи і Центральної Азії Хайнцем Коллером, повідомляє прес-служба Кабміну.

Віце-прем’єр зазначив, що введення європейських стандартів у сфері праці та формуванні сучасного трудового законодавства є одним із пріоритетів для чинного уряду.

“Ухвалення нового сучасного Трудового кодексу, реформування системи управління фондами соціального страхування, реформування системи соціальних послуг в умовах децентралізації – це ті питання, які стоять сьогодні на порядку денному”, – сказав він.

Розенко також наголосив, що найближчим часом на розгляд уряду буде внесений узгоджений із соціальними партнерами проект Закону України “Про колективні договори і угоди” та укладено Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки.

Як уже повідомлялося, раніше глава ДФС Роман Насіров заявив, що мінімальна зарплата в Україні повинна бути підвищена до 5 тис. гривень.

Джерело.

You cannot copy content of this page