fbpx
Політика
Мін’юст заборонив своїм співробітникам вживати нeцeнзурну лексику

Міністерство юстиції України заборонило своїм співробітникам при виконанні обов’язків висловлюватися з вживанням нeцeнзурної лексики, а також підвищувати голос при спілкуванні.

Про це йдеться у відомчому наказі від 21 вересня 2017 року, яким затверджуються правила етичної поведінки працівників Мін’юсту, передають “Факти.ICTV”.

Серед іншого, співробітники Мін’юсту також повинні виявляти доброзичливе ставлення і співчуття до оточуючих, поважати їхню гідність, бути ввічливими у спілкуванні, а також не здійснювати вчинки, які можуть зашкодити репутації відомства.

Також у документі зазначено, що всі співробітники Міністерства повинні мати належний зовнішній вигляд, дотримуватися офіційно-ділового стилю в одязі відповідно до “загальноприйнятих норм пристойності”.

За порушення правил працівники несуть відповідальність відповідно до трудового та антикорупційного законодавства. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Читайте також: “Я вам хочу сказати, колего, що ви – придуpoк”: Яневський звернувся до ректора, що відправив студентів на молебень(відео)

До речі, Міністерство юстиції України планує прийняти рішення про те, щоб чоловікам, які не виконують зобов’язання перед сім’єю, заборонили виїзд за кордон.