fbpx

“Месьє Балога”: Москаль знайшов у нардепа подвійне громадянство

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Генадій Москаль звернувся до генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням негайно внести до Верховної Ради подання про позбавлення позафракційного народного депутата Віктора Балоги депутатської недоторканності через наявність у нього громадянства Австрії.

Про це повідомляється на офіційному сайті Геннадія Москаля.

“За часів роботи в Секретаріаті Президента України Віктора Ющенка Балога майже щотижня літав до Австрії, скупив на околиці Відня купу нерухомості і таємно отримав австрійське громадянство. Цей факт давно відомий серед політикуму Закарпаття, але документальне підтвердження ми отримали тільки нещодавно. Публікуємо скан-копію документа зараз, оскільки перевіряли його справжність через дипломатичні установи”, – заявив голова Закарпатської ОДА

На паспорті чітко видно фото, дату народження, місце (с. Завидове Мукачівського району) та підпис Балоги. Крім того, при оформленні австрійського громадянства він вніс перед своїм прізвищем частку “де”, яка нібито повинна свідчити про його дворянське походження.

“І тепер Балога, приїжджаючи в Завидове, після кожного застілля показує своїм односельцям австрійський паспорт із прізвищем de Baloga і вимагає звертатися до себе не інакше, як “месьє”! Сьогодні, 1 квітня, я направив офіційне звернення до генерального прокурора України Юрію Луценку з проханням невідкладно внести до Верховної Ради подання про позбавлення Віктора Балоги депутатської недоторканності і притягнення цього “месьє” з Завидового до кримінальної відповідальності”, – наголосив Москаль.

Читайте також:  Депутат з «Народного фронту» задекларував декілька сотень мільйонів гривень

Чиновник також нагадав, що відповідно до Закону України “Про державну службу”, державні службовці можуть мати тільки одне – українське громадянство.

Джерело.

You cannot copy content of this page