fbpx
Політика
Мережа висміяла антикоррупціонерку з десятьма квартирами

Відомий борець з корупцією Ганна Гопко задекларувала десять квартир, житловий будинок, земельна ділянка та рахунки в банках.

Про це журналіст Володимир Бойко написав у себе в Facebook, передає Корупція Інфо

У деяких декларантів відбулися сімейні трагедії, іронізує журналіст.

«Ось, наприклад, колишній символ «Самонепомощи» Ганна Гопко — провідна борець з корупцією, поглинальна іноземних грантів і організатор різноманітних реанімаційних пакетів реформ». Впевнено крокуючи до Європи, Аня задекларувала всі свої десять квартир, житловий будинок, земельна ділянка та рахунки в банках. Але проблема вийшла з готівкою: гроші вона віддала чоловікові, той поклав їх на зберігання в банк в індивідуальний сейф і тепер не говорить Ані, яка там сума. А сама Аня забула», — пише Бойко.

Він іронізує, що із-за цих грошей виникла подружня драма. «Із-за підступів свого чоловіка народний депутат Гопко не змогла вказати у декларації, що належали її родині готівкові кошти, тому довелося у відповідній графі написати «Член сім’ї не надав інформацію», — написав він.

Пост Бойко також викликав безліч уїдливих коментарів. «Ая-яй, якій чоловік не порядний , бідній жіночці дістався», — написав один з коментаторів.

Читайте також:  Декларація Довгого: 95 картин, 19 компаній і $1,5 млн готівкою

Джерело.