fbpx
Політика
Майдан, Крим і війна – наслідки юридичної відсутності процедури імпічменту, – нардеп (відео)

Члени “Радикальної партії” – автори законопроекту про тимчасову слідчу комісію, яка матиме право усувати президента у порядку імпічмента незалежно від прізвищ.

Про це розповів народний депутат від “Радикальної партії” Ігор Мосійчук в ефірі програми “Відповіді” з Ольгою Лень, передає Еспресо.TV.

Нардеп зазначив, що політична сила, яку він представляє ніколи не співпрацювала з партією Юлії Тимошенко щодо імпічменту президента.

“Ніколи “Батьківщина” не збирала підписи за імпічмент президента і підписів там їхніх немає, окрім деяких людей, наприклад Ігоря Луценка. Ми не проти імпічмента. Ми автори законопроекту про тимчасову слідчу комісію, яка матиме право усувати президента у порядку імпічмента незалежно від прізвищ”, – повідомив Мосійчук.

На його думку, без цього закону, постанова про імпічмент президента, яку підсунула “Батьківщина” нардепу з “Радикальної партії” Юрію Шухевичу, щоб він виголосив – це інформаційна булька. І жодного сенсу від неї не буде, поки не прийнятий закон.

“Наш закон стосується того, що події на Майдані, а згодом війна і анексія Криму стали наслідками відсутності юридичної процедури імпічмента президенту”, – зазначив Мосійчук.

Він наголосив, що Верховна Рада через відсутність цієї процедури не могла відправити у відставку екс-президента Януковича.

Читайте також: Німець заробив 44 тис. євро, здаючи одну і ту ж пляшку

Джерело.