fbpx

Луценко хоче вилучати паспорти депутатів, по яким внесене подання

Генеральний прокурор Юрій ‪‎Луценко‬ просить депутатів змінити регламент Ради в частині порядку притягнення народних депутатів до відповідальності, аби в подальшому не виникало плутанини з прокурорськими поданнями
Про це він заявив під час засідання фракції БПП, передає прес-служба ГПУ.

Луценко нагадав, що зараз регламент вимагає голосування окремо за притягнення до відповідальності, окремо – за затримання депутата, а окремо – за арешт. Відповідно, це повинні бути різні подання Генпрокуратури. Але, за словами Луценка, арешта “немає в чинному КПК”. Очевидно, що через неузгодженість законодавчих актів прокуратура і далі буде об’єктом критики стосовно кількості подань.

Читайте також: Українські військові взяли в полон терористів під Троїцьким

“Оскільки такого поняття як арешт немає в КПК, логічно було б прописати в регламенті не “арешт”, а “запобіжний захід, визначений судом”, – зазначив Луценко.

Також Генпрокурор вважає, що необхідно прописати в законі формулювання, яке б дозволяло вилучати документи для виїзду за кордон або призупиняти дію таких документів у депутата одразу після внесення подання, а не після позбавлення недоторканності.

“Треба продумати формулювання, бо його відсутність передбачає можливість втечі, в якій потім звинувачують парламент і прокуратуру”, – наголосив Луценко.

Джерело.

You cannot copy content of this page