fbpx
Політика
Лікарня майбутнього в минулому. Невдалий піар Ющенка за наші кошти?

Лікарня майбутнього в минулому. Невдалий піар Ющенка за наші кошти?

Бюрократична тяганина навколо “Дитячої лікарні майбутнього” триває майже десять років.

Кошти на благодійний проект фонду Катерини Ющенко збирали всією країною, проте замість інноваційного медзакладу отримали самі виправдання, бо результат – ані лікарні, ані грошей.

Із зібраних 147 мільйонів гривень залишилось 55 тисяч.

Там, де вже кілька років мали лікувати важкохворих дітей, наразі лише бетонний фундамент, який пустив тріщини та поріс мохом.

87ede4b-children-s-hospital-of-the-future-yushchenko11

“Початок будівництва – 2009 рік, закінчення – 2012”. Табличка з таким написом при вході на будівельний майданчик “Дитячої лікарні майбутнього” виглядає як насмішка над усіма благодійниками, які  жертвували гроші на зведення унікальної лікарні для важкохворих дітей.

143301d-111

“Далі асфальтованих доріжок не ходіть – це небезпечно для здоров’я”, – ввічливо попросив кореспондента “Української правди. Життя” Віталій Паладій з “Альтіс Холдингу”. Саме він у компанії курує зведення лікарні. Та згодом він дозволяє прохід по всій території і перед очима постає доволі дивна картина.

Там, біля асфальтованих доріжок, на майданчику помітні бодай якісь результати розпочатого будівництва: по периметру височіють бетонні стіни заввишки близько 5 метрів.

0d875ad-trishchyny

Такі бетонні конструкції зведені менше ніж на трьох “пальцях лікарні”, а чим далі від дороги і ближче до лісу, частини споруди стають нижчими, а то і зовсім зникають (сама лікарня має виглядати як долоня з 5 пальцями-корпусами).

Джерело.