fbpx

Лещенко заявив, що Порошенко тримає гроші в російському банку

Народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Сергій Лещенко заявив, що Президент України Петро Порошенко зберігає свої акції в російському банку “ВТБ”.

Про це Лещенко написав на своїй сторінці у Facebook.

Він повідомив, що інформацію про акції Порошенка, а також нардепа від фракції “Блок Петра Порошенка” Ігоря Кононенко, що зберігаються в російському банку, йому прислали друзі.

Лещенко уточнив, про які акції йдеться: заводу “Ленінська кузня”, Міжнародного інвестиційного банку, СК “Країна”, Дніпровського крохмале-патокового комбінату та інших.

“А завжди говорили, що зміни починаються з кожного з нас. А зараз стрілки перекидаєте на Порошенка. Ми і так знаємо, що у нього рильце в пушку, а ось ви такими діями, поведінкою і своєю реакцією розчаровуєте”, “Боже, це шок! Це жахливо. Зовсім совість втратили! Але Сергій, все-таки, що ви робили в VIP-відділенні “Сбербанку России”?”,”Сергій, якось я не вловив тут пояснення, чому у вас рахунок в “Ощад” і ви його віп клієнт. Чи все всерйоз було 2 вересня?”,”Цікава у Вас тактика! Вступивши в бруд, треба щедро окропити ним оточуючих – тепер на їхньому тлі і сам не найбрудніший!”, – коментують звинувачення Лещенка на адресу Порошенка користувачі Facebook.

Читайте також: Лещенка помітили у російському банку, – ЗМІ (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page