fbpx

Лещенко отримував зарплату в конверті – Скрипін

Народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко під час перебування журналістом інтернет-видання “Українська правда” отримував зарплату в конверті.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Роман Скрипін. “Мені по-людськи цікаво, чому в” УП “видається зарплата готівкою в конвертах. І цю зарплату отримував і Сергій і Севгіль (головний редактор видання” Українська правда “Севгіль Мусаєва-Боровик. – Ред.), наприклад. І про це вони не говорять. А повинні. Це ж порушення закону “, – зазначив він. ” А ще цікаво в контексті скандалу з Hromadske.TV, чому (голова ГО “Громадське телебачення”. – Ред .) Наталя Гуменюк не озвучила жодного разу скільки готівки в сейфі. Або як “колеги” виводили грантові гроші в готівку через ФОП, свідомо завищуючи суми гонорарів “, – додав журналіст.

Скрипін також прокоментував оприлюднені Лещенко і Мусаєвою документи “чорної каси”  екс-президента України Віктора Януковича, а також його оточення.

“Подивився пресуху. Подивився” документи “. Це банальний” злив “, на яких харчувалися завжди Сергій і його друг Мустафа ( Найєм. – Ред.). Такі “документи” ми можемо намалювати разом протягом одного вечора. Головне – варіації почерків і підписів. Історія ні про що, як на мене. Я не кажу, що це не правдиві списки. Всі знали про прізвища давно, а про суми здогадувалися “, – підкреслив журналіст. “Ну ось, розписки. Але де акт виїмки “документів”? де вони? Янукович DHL надіслав? Всі старорежимні ведуть таку “бухгалтерію”. Це – звичка, породжена спадковістю. Можу з легкістю уявити подібні “комор книги” в БПП або НФ, або в “Батьківщині” і дуже легко в “Радикальної партії”. І тільки тоді говорити про “Опоблок”. А тут що … Нічого. Полетіло лайно на вентилятор. Чи не більше і не менше “, – резюмував Скрипін.

Читайте також: ДО НАБУ ПЕРЕДАЛИ “ЧОРНУ БУХГАЛТЕРІЮ” ПАРТІЇ РЕГІОНІВ: $2 МІЛЬЯРДИ ХАБАРІВ – ЗМІ

Джерело.

You cannot copy content of this page