fbpx
Політика
Кисельов може відпочивати: Міністр фінансів запропонував Росії заспівати на Євробаченні Гімн України

Олександр Данилюк запевнив, що гроші на проведення конкурсу в бюджеті є.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що пісенний конкурс Євробачення 2017 пройде в Україні. Чиновник додав, що гроші на проведення заходу в бюджеті є. Про це міністр фінансів Олександр Данилюк написав на своїй сторінці у Facebook.

“У деяких ЗМІ з’явилася інформація щодо нібито можливе перенесення Євробачення з України в Росію у зв’язку нібито з проблемами фінансування. Прикро засмучувати шанувальників новин в стилі Кисельова, але ця інформація абсолютно неправдива”, – повідомив Данилюк.

За його даними, урядом було зроблено все необхідне для забезпечення повного фінансування заходу: виділено 430 млн грн гарантій, а також 455,7 млн грн. передбачено в бюджеті на 2017 рік .

Також міністр додав, що єдине, що могло б потенційно врятувати авторів таких безглуздих новин, так це якщо б Росія перемогла в наступних конкурсах.

“Думаю шанс на успіх мали б: переспів Кіркоровим “Party like a Russian”, або виконання гімну України хором Генштабу РФ”, – додав Данилюк.

Читайте також: “Татаров – с*ка неправославна, ментовська с*ка, кончена” : Луценко накинувся на адвоката Новинського (відео)

Джерело.

facebook