fbpx
Політика
Кужель зривала уроки, а Соболєва мама била парасолькою за погані оцінки з поведінки (відео)

У мене перша вчителька була фронтовичка. І навіть якщо ти вчився на відмінно, вона могла поставити в кут на сіль будь-кого. Вона була така сувора, жорстка. Але всі батьки хотіли, щоб діти вчилися у неї. Тому що з 1 по 3 клас вона робила з дітей людей. І я шкодую, що мало вона мені карала”, – згадує депутат Куніцин. “Заводілой” була завжди, якщо треба зірвати урок – це була я. Ніколи не пристосовувалася до вчителів”, – каже депутатка Кужель.

Антоне Геращенко досі пам’ятає імена перших вчителів і каже, що спершу був відмінником. А депутат Віктор Чумак хизується, що він був відмінником-бунтарем: “Я носив довге волосся і за це мене тягали по спецрадам”. “Перфекціоністка, відмінниця, комсомолка”, – називає себе депутатка Вікторія Сюмар.

“Завжди мав двійку з поведінки, мене навіть мама репресувала за це, била парасолькою”, – зізнається Депутат Соболєв. Зізналися депутати і про свої закоханості у вчителів. “У мене була класна керівниця-англійка. Вона влаштовувала рольові ігри, я в неї був закоханий”, – розповідає Сергій Куніцин. А Чумак розповів, що любив всіх, а “особливо першу і останню”… “Можу передати привіт, пану Рубелю, в нього закохувалася напвено половина істфаку, тому шо викладач “Середніх віків” і “Доколумбової Америки” і будизму….Жив в Японії. Для нас це було нереальне і космічно, в нього неможливо було не закохатися”, – каже Сюмар.

Чумак у школі любив фізкультуру, а Геращенко історію і географію. Напередодні професійного свята депутати передали для вчителів вітання. “Хочу привітати всіх вчителів, бо я вважаю, що вони як МНСики, вони рятівники”, – каже Кужель. “Дуже шкодую, що я вас до кінця не слухав і не розумів”, – додає Парасюк.

Більше читайте тут: ВЧИТЕЛЬКА ПОБИЛА СКАКАЛКОЮ ПЕРШОКЛАСНИКА, – БАТЬКИ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

facebook