fbpx
Політика
Крик душі українки про поїздку на Батьківщину вразив мережу

У більшості українців немає елементарної ввічливості та поваги до інших. Через власну нереалізованість у житті вони зриваються на оточуючих і ставляться до них зневажливо.

Такий сумний висновок після відвідин України зробила уродженка Дніпра Анна Сєддон, яка вже протягом кількох років живе у Великобританії.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook дівчина поділилася емоціями, що виникли у неї під час спілкування із представниками сфери обслуговування.

“Справа навіть не в офіціантах, які говорять тобі, що замовити. Х…..р з тими 5 креветками за 295 гривень. Ти ж мати грудної дитини! Не в таксистах, які вичитують тебе за відсутність запиту на “порожній багажник”. Стоїш, як про……сраний, і потім по вуха в лайнi йому ще й гроші за це платиш. Не в касирці, які тобі говорять дати їй, с…..ка, 18 копійок, щоб вони тобі дали здачі. А якщо 18, с…..ка, копійок немає, то фиркають із виразом, мовляв, ну ти і м….дак”, – обурилася Анна.

За її словами, чималу роль у такому ставленні зіграли батьки.

“Я знаю, чому це відбувається. Тому що мама-тато в дитинстві говорили, що не гоже двори підмітати. Треба бути юристами і пузо ростити в великих сараях на колесах. Або у кабінетах із золотими батонами. А хто не на колесах і без кабінетів – той г….вно”, – вважає дівчина.

Читайте також: Рада підвищила мінімальну суму аліментів на дитину

“Іноді здається, що зі словом люди в Україні асоціюється тільки великі смердючі вантажівки із синім однойменним написом на боці. Погрузили як те саме. І крутять їх, там як у бетономішалці. Як г…..вно”, – додала вона.

Пост емігрантки розділив користувачів соцмережі. Більшість друзів Анни погодилися у тому, що в Україні багато “людиноненависників”, проте наголосили, що “погане обслуговування не тільки у нас проблема”.

Джерело. Фото з відкритих джерел.