fbpx
Політика
“Крокодилячі сльози”: як народні обранці за мощі, картини та мільйони виправдовувалися (відео)

Загалом нардепи задекларували близько 12 мільярдів гривень

Завершився перший етап подання е-декларацій. Результати показали, що народні депутати усі разом задекларували 12 мільярдів гривень. Для порівняння – передостанній транш від МВФ становив 38 мільярдів гривень.

У вівторок, 1 листопада, нардепи вперше прийшли на роботу після оприлюднення своїх декларацій і одразу почали виправдовуватися.

Одні кажуть “я вибачаюсь, мені просто треба йти в зал”, інші ще намагаються жартувати. Про задекларовані мільйони більшість депутатів говорити не хочуть.

“Ну, прийде НАЗК, скаже: “Ви подали декларацію і написали, що Святий Миколай приніс (годинник). Я скажу: “Окей, а покажіть мені закон, де я маю відповідати за цю суму”, – каже позафракційний нардеп Володимир Парасюк.

Анатолій Матвієнко, що задекларував церкву, просить припинити жартувати про святе.

В’ячеслав Константиновський, ще один позафракційний депутат, переконує, що виділяє гроші і на фронт, і на армію. “200 тисяч доларів перевів на Міністерство оборони. Це морально? Я витратив кілька мільйонів доларів на допомогу армії. Думаю, що можу дозволити своїй дружині гарну сумку”, – каже він.

Докладніше про те, як депутати намагаються відмовитися від задекларованого, – у сюжеті.

Читайте також: Ляшко оприлюднив свої доходи за останні 10 років

Джерело.