fbpx
Політика
Кремлівський батальйон “Север” імені Кадирова в ролі наглядача на Донбасі

Серед бойовиків на Донбасі побільшала кількість вихідців із Чечні, яких називають “кадирівцями”. Ймовірно, вони прибули на окуповану територію України для приборкання сепаратистів, які виходять з-під контролю. Про це повідомила “Українська правда” з посиланням на джерела у контррозвідці СБУ.

З кінця листопада в Донецьку почала зростати кількість бойовиків з шевронами “СЕВЕР”, на яких зображені прапори Росії та Чеченської Республіки. Наприкінці минулого року та початку цього їхні лави поповнилися новоприбулими. Цих бойовиків називають “кадирівцями” – на їхніх машинах нерідко можна побачити фото глави Чечні.

Крім того, у Будьонівському районі Донецька бачили вихідців Дагестану, а також у населеному пункті Олександрівка Донецької області. У січні до Ясинуватої прибув батальйон внутрішніх військ МВС РФ “Север”, що майже повністю складається з бійців чеченської національності. Цих солдатів спочатку розташували в Ясинуватій, а потім вони відправились до різних підрозділів НЗФ “ДНР” з метою посилення позицій.

За попередніми даними, “кадирівці” не брали участь у бойових операціях. Метою їхнього візиту на Донбас є боротьба з непідконтрольними бойовиками, залякування місцевого населення для уникнення можливих “голодних” бунтів, а також виходу з-під контролю російських кураторів місцевих угруповань бойовиків.

Читайте також: Маленький крок до великої перемоги: українські військовики витіснили бойовиків зі Світлодарської дуги

Джерело.

facebook