fbpx
Політика
Кравчук оцінив ймовірність третього Майдану

Екс-президент запевняє, що якщо люди вийдуть на вулиці, то вже не з голими руками

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що, якщо в Україні станеться третій Майдан, то люди вийдуть вже оброєнними. Про це він розповів в інтерв’ю Politeka.

“Люди, звичайно ж, можуть застосувати зброю, незважаючи на те що її незаконне використання заборонено. Я спілкуюся з людьми, які перебувають зараз на сході України. Вони мені теж кажуть про те, що якщо влада не буде мислити системно і свідомо, то дійсно існує загроза того, що, на жаль, народ може прийти на Майдан вже не з голими руками. Цього мені дуже і дуже не хотілося б”, – сказав Кравчук, пише Сьогодні

Він зазначив, що буде Майдан чи ні – все залежить від дій української влади.

“Не можна більше жартувати з народом! Необхідно припинити демагогію і говорити конкретно: сьогодні ми зробили те, завтра зробимо інше, післязавтра третє і так далі. При такому підході виникає гарантія, що вибух, про який ми говорили, може не статися”, – додав екс-президент.

Раніше Кравчук в інтерв’ю білоруському виданню розповідав, що народ повстав і почався другий Майдан – Революція гідності – через застосування проти людей сили, і тільки потім через невдоволення владою.

У свою чергу український історик дав пояснення революцій в Україні. Також він зазначив, що в Україні в найближчому майбутньому навряд чи варто очікувати нових великих акцій протесту, які можуть перерости в новий Майдан.

Читайте також: КРАВЧУК НАЗВАВ ГОЛОВНУ ЗАГРОЗУ УКРАЇНІ