fbpx

Кожен день у школі буде тематичним: у Міносвіти розповіли про нові правила за якими навчатимуться школярі

З 2018 року українські школярі будуть навчатися за новим держстандартом України, який передбачає інтегроване навчання.

Про це повідомляє expres.ua, з посиланням на прес-службу Міністерства освіти і України. З першого вересня у 100 українських школах почне діяти пілотний проект Міносвіти. Навчання для першокласників буде інтегрованим.

За словами міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, кожен день у школі буде тематичним. До прикладу, якщо тема дня “весняні першоцвіти”, то будуть проводитися уроки читання, природознавства, мистецтва та математики. Це, зокрема, розвиватиме сприйняття світу у дитини

“Теми для навчання в рамках інтегрованих курсів обиратиме саме вчитель разом з дітьми. Вчителі можуть реагувати на те що відбувається навколо них і залучати дітей до спостереження світу реального, а не тільки того, який є у підручниках. Педагоги також будуть дискутувати з ними про проблеми, з якими безпосередньо зіштовхуються школярі”, – зазначила Лілія Гриневич.

Окрім цього, першачки більше працюватимуть у групах та робитимуть спільні проекти. Реформа початкової освіти передбачає навчання поза шкільною кімнатою.

Щоб програма запрацювала на практиці, понад 22 тисяч педагогів нині проходять спеціальну підготовку.

За новим держстандартом будуть навчатися учні початкової освіти, які підуть до школи у 2018 році.

You cannot copy content of this page