fbpx
Політика
Костянтина Стогнія пропонують призначити головою Нацполіціі

На сайті Президента України почався збір підписів під петицією про призначення автора проекту «Надзвичайні новини» Костянтина Стогнія главою Національної поліції.

Петиція була створена 21 грудня і на момент публікації зібрала 46 підписів з необхідних 25 000. До кінця збору підписів залишилося 85 днів.

Костянтин Стогній на своїй сторінці в Фейсбук написав, що за даних обставин не готовий прийняти таке призначення.

«Спасибі всім хто в мене вірить! Але … Вибачте мене, будь ласка – я цього не вартий (. Хоча б тому, що не розумію кому це зараз потрібно. Кому з політиків зараз треба знову оживити кримінальні справи? Починаючи з Саші Білого і закінчуючи Шереметом і Княжичами? Поки правоохоронні органи будуть кишеньковим Клубом політичної групи – я «пас» », – написав Стогній.

Петиція про призначення Стогнія главою Нацполіціі з’явилася після гострої полеміки між ним і радником міністра МВС Антоном Геращенко по перестрілці правоохоронців в Княжичах. Нагадаємо, раніше Костянтин Стогній заявив, що розстріл в Княжичах – це операція зачистки. «У Княжичах п’ять убитих і жодного пораненого. Таке відбувається тільки при операціях зачистки », – стверджував він.

Після цього нардеп і радник Авакова Антон Геращенко заявив, що тележурналіст Костянтин Стогній був прес-секретарем колишнього міністра МВС Захарченко. Більш того, він звинуватив автора і ведучого «надзвичайних  новин» у співпраці з «московськими замовниками». Всі ці твердження за словами Стогнія є брехнею, через що він подав до суду на Геращенка позов про захист честі і гідності.

Читайте також: Успіху Савченко у ватажків “ДНР/ЛНР” знайшли цікаве пояснення

Джерело.

facebook