fbpx
Політика
Кошелєва розказала про свій перший кабачок, та що робить руками вночі

Депутатка від Радикальної партії Олена Кошелєва, яка два роки тому наробила галасу у Раді своєю шубою, любить готувати, приймати вдома гостей і вирощує кабачки.

А ще вона робить паперових пташок ночами.

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Інформатору”.

За два роки роботи у Раді Кошелєва нарешті зрозуміла, чого туди прийшла.

“Коли я вперше прийшла у Раду, не до кінця розуміла природу цього покликання, і сформулювати власне бачення було ще дуже складно. Через два роки я аналізую себе і розумію, що у мене є жорстка позиція, є свій погляд, і я чітко можу зрозуміти, де добре, де погано, де принципово, а де треба шукати компроміс”, – знову без жодної конкретики зазначила депутатка.

Читайте також: ЗМІ помітили Авакова на новому бронеджипі за 4,5 млн грн (фото)

“Специфіка роботи у Раді в значній мірі стосується психології. Я вважаю, що ця робота важка для людей, у яких немає внутрішнього стрижня. Легко піддатися спокусі, зламатися, втратити самого себе. Думаю, у свідомих людей перша мета в парламенті – залишитись вірним своїм ідеалам”, – сказала Олена.

Також Кошелєва зауважила, що перебування у Парламенті не йде на користь її жіночності.

“Моє оточення помічає, що я стаю більш конкретною, жорсткою. Зберегти баланс між особистим і професійним – це велика і складна робота над собою”, – заявила Олена.

На запитання, про що вона мріє, молода депутатка відповіла:

“Про особисте щастя, свою родину, забезпечених українців, про те, щоб можна було пишатися своєю країною. Не хочеться, щоб було соромно за себе і за свою країну, за людей”.

Якщо ж із кар’єрою політика в неї раптом не вийде, Олена повернеться до своєї професії архітектора.

У вільний час Кошелєва полюбляє робити щось руками.

“Вночі, коли всі влягаються спати, я готуюся до Нового року – роблю паперових пташок. До 31-го грудня я, мабуть, встигну підготувати сувеніри для всіх членів партії. Ще люблю город і готувати. Нещодавно у мене виріс перший кабачок!” – похвалилася Олена.

“Я не ходжу в ресторани, бо готую все і завжди: щодня у мене вдома гості. Улюблені страви – млинці, рагу з індичкою і гарбузом. Дуже люблю пекти, і вдома у мене завжди є якась випічка”, – додала депутатка, яка ретельно працює над фігурою у спортзалі.

Читайте також: Три будинки, п’ять квартир, а в гаражі – «Порше» з «Ягуаром»…

Джерело.