fbpx

Корупція в “Укрзалізниці”: Бальчун виявив тіньові схеми

Керівник ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Бальчун виявив “схеми”, через яких компанія втрачала значні кошти. Про це повідомляє ” Укрінформ ” з посиланням на Facebook чиновника. “З моїми співробітниками ми підготували план дій на найближчі місяці, вивчали фірми, виявили багато схем, через які втрачаємо гроші “, – інформував Бальчун.

Гендиректор “Укрзалізниці” повідомив, що зустрівся з представниками Єврокомісії, Європейського інвестиційного банку та Європейської бізнес асоціації. Крім того, Бальчун провів переговори з представниками профспілки київського локомотивного депо. “Я повинен був вирішувати створені проблеми: відсутність чистої постільної білизни в поїздах, необхідність створення спеціальної формули поставки машинного масла для локомотивів, оскільки його раптово перестало вистачати на другому тижні моєї роботи”, – зазначив він.

За його словами, він вже почав звикати до чорного піару, який є “щоденним явищем” в українських реаліях, проте з кожним днем він все більше переконується в тому, що в компанії є багато хороших, освічених людей, яким не байдужа доля “Укрзалізниці” , і які хочуть боротися з проблемами компанії.

Читайте також: СТАЛА ВІДОМА ОСТАТОЧНА ЗАРПЛАТА НОВОГО ГЛАВИ УКРЗАЛІЗНИЦІ БАЛЬЧУНА

Джерело.

You cannot copy content of this page