fbpx
Політика
Корчак не змогла пояснити, за що отримала місячну зарплату в 400 тисяч грн (відео)

Чиновниця запевняє, що гроші – не преміальні. Очільниця Нацагенції із запобігання корупції Наталія Корчак не змогла пояснити, чому у грудні 2016 року отримала 400 тисяч гривень зарплатні, пише ТСН.

Під час засідання Антикорупційного комітету нардеп Сергій Лещенко поцікавився у чиновниці, чому вона двічі задекларувала зарплату у розділі “зміни в майновому стану”.

Відповідно до даних електронного реєстру, 7 грудня Корчак задекларувала зарплату у розмірі 266 тисячі 816 грн, а 29 грудня – ще 123 тисячі 217 грн, тобто сумарно майже 400 тисяч гривень.

Читайте також: “Це шизофренія”: Рабинович влаштував скандал у прямому ефірі й “порвав” соцмережі

Народні обранці попросили Корчак пояснити, що це за кошти – “тринадцята” зарплатня чи премія.

“Це загальний сукупний дохід, який складався із відпускних”, – наводить “Українська правда” цитату Корчак.

Вона наголосила, що це – не премія.

“Премії в 200 тисяч гривень у нас не було, лише у липні і вересні була нарахована премія для всіх членів НАЗК у розмірі 250%. Починаючи з грудня місяця премії не нараховувалися”, – пояснила очільниця НАЗК.

На запитання Лещенка, що ж ще, крім відпускних, входить до цієї суми, Корчак відповісти не змогла: “У мене немає розрахунків зараз”.

Видання відзначає, що її відповідь викликала сміх та подив у членів комітету.

Нагадаємо, Нацагентство широко критикують за невідповідну роботу реєстру декларацій, яка наприкінці терміну подачі звітності не працювала кілька днів. Напередодні дедлайну 1 квітня, коли мали бути зареєстровані всі електронні декларації посадовців, система знову дала збій.  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав главу НАЗК Наталію Корчак та інших членів Агентства звільнитися. Своєю чергою Корчак заявила, що не збирається йти у відставку.

Читайте також: “Дай Лері два”: Гонтареву “приперли до стінки” в 5-зірковому готелі Вашингтона (відео)

Корчак викликали на засідання парламенту, аби відзвітувати про свою роботу.  Під час виступу у Верховній Раді вона зізналася, що виписала собі премію у 200 тисяч гривень.