fbpx

Компанія MATTEL представила нову ляльку барбі-президента (фото)

Компанія Mattel представила нову Барбі-президента, причому віце-президентом ляльки став не Кен, а ще одна Барбі. Про це пише The Wall Street Journal.

Набір з двох ляльок доступний в восьми версіях, що відрізняються один від одного кольором шкіри. Він надійде в продаж в США і в інтернеті в липні. Вартість комплекту складає $ 24,99.

Читайте також: Одеська “жива Барбі” Валерія Лук’янова не перестає дивувати шанувальників (фото)

На задній частині коробки можна побачити такі написи, як “Тепер все більше жінок виставляють свою кандидатуру на будь-які посади на всіх рівнях” і “Ви зацікавлені в тому, щоб зробити світ кращим?”

В Mattel відзначили, що нові ляльки не покликані підтримати будь-якого конкретного кандидата в президенти США. Як уточнили в компанії, ці Барбі перебували в розробці більше року.

Зі свого боку, прес-секретар кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон заявила, що діти всіх рас і будь-якої статі заслуговують світу, в якому є приклади, що показують, що можна стати тим, ким хочеш, навіть президентом США. Прес-секретар кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа відмовився від коментарів.

Перша “президентська” Барбі була випущена в 1992 році.

barbi

Джерело.

You cannot copy content of this page