fbpx
Політика
Коломойський «вивалив» компромат на Порошенка, Тимошенко і Саакашвілі

Олігарх Ігор Коломойський, який перебуває закордоном, почав методично наносити удари по своїх конкурентах, публікуючи в Мережі компромат на Петра Порошенка, Юлію Тимошенко і Михайла Саакашвілі.

Коломойський стверджує, що Порошенко перебуває в змові з частиною колишніх представників «Партії регіонів». Нібито, саме вони за допомогою умовлянь і хабарів переконали Порошенко почати переслідування Геннадія Корбана, близького соратника Коломойського за рейдерськими схемами.

«… В один прекрасний вечір група колишніх регіоналів, яка накрала мільйони і мільярди – представники Єнакіївського, Вілкули, луганські, донецькі прийшли до Порошенка і сказали:« Цар наш благодейний, Петр Лексеіч, ти подивися що діється! Корбан, покидьок, до нитки хоче обібрати. У нас відбере «зароблене», а потім, дивись, і тебе роздягати почне. Посадити б його? А ми тобі і дари, до речі, принесли…».

Без умовної валізи з доларами до Порошенка ходити безглуздо. Жадібний до божевілля. У результаті , в обмін на підтримку в парламенті групи Опозиційний блок призначень генпрокурорів, мінських угод, змін до конституції Петро Лексеіч і видав розпорядження посадити Корбана », – йдеться у повідомленні на сторінці Коломойського у Facebook.

Читайте також:КОЛОМОЙСЬКИЙ СТАВ ГОЛОВОЮ КОМІСІЇ ПАРТІЙНОГО КОНТРОЛЮ ПАРТІЇ «УКРОП»

Далі олігарх виливає свій гнів на новоявленого опозиціонера Михайла Саакашвілі, стверджуючи, що той вже незабаром після свого призначення знав про корупцію Порошенка, однак продовжував залишатися в команді президента і навіть агітував на виборах за таких же корумпованих кандидатів-порошенківців.

«Він все прекрасно знав вже через два місяці президентства Порошенко. Про схеми його смотрящих, про митницю, про НБУ і багато іншого. Але поїхав до Чернігова агітувати за кореша Лесика Довгого молодого, але вже пропаленого корупціонера Березенко. І, природно, мочити Корбана, який для оборони країни зробив більше, ніж всі друзі Порошенко разом узяті. І тепер він розповідає про очищення України від корупційної чуми? Очистимо ми нашу країну, Міша, але без тебе очистимо», – обіцяє Коломойський.

Дістається від олігарха і його землячці Юлії Тимошенко.
«Ніхто не зробив більший внесок у втрату Криму і Донбасу, ніж Юлія Володимирівна. Розповідаю, як все було:
У ФСБ Росії був і є вбивчий компромат на Тимошенко. Провівши дві години в закритому кабінеті з Путіним, вона вийшла і підписала в січні 2009 року договір, за яким Україна зобов’язувалася купувати газ за шалену ціну в понад 500 доларів, в обсязі 40 млрд куб м в рік, а з 2010-го – 52 млрд. БЕЗ можливості продати третій стороні залишки, якщо газ не буде використаний всередині України (штраф – 300% від закупівельної ціни). Клінічний ідіот без економічної освіти ніколи не підпише такий договір. Але Юля підписала.

Пізніше вона почала віджимати по всій Україні заводи і підприємства, що переробляють газ в хім.продукти, сподіваючись збільшити і розширити ринок збуту переробленого газу. Але напоролася на обурення західних урядів, так як в ряді підприємств були міноритарні акціонери з Великобританії.

Згодом уряд Януковича змушений був йти на поступки Путіну, щоб отримати знижку від встановленої кабальної ціни 500 доларів США. Янукович, безумовно, злочинець, але ті ж Харківські угоди він підписав «завдяки» бездумним діям Тимошенко. А далі ви знаєте, … що було Кличко, Яценюк і Порошенко зробили величезну помилку, випустивши Юлю з в’язниці. Зараз вони за неї будуть розплачуватися. І не дай Бог цей диявол у спідниці прийде до влади!,», – наголосив Коломойський.

Джерело.

facebook