fbpx
Політика
Клінтон виграє в трьох ключових штатах – ЗМІ

Кандидат-демократ в президенти США Хілларі Клінтон лідирує в трьох найважливіших для результату голосування штатах – Флориді, Неваді і Огайо, повідомляє видання Slate з посиланням на свій неофіційний прогноз на основі дострокового голосування.

Згідно з цими даними, перевага Клінтон перед кандидатом-республіканцем Трампом у Флориді становить понад 100 тисяч осіб з близько 3,7 млн тих, хто проголосував достроково.

У Неваді – близько 32 тисяч з порядку 594 тисяч тих, хто проголосував, в Огайо – 53 тисячі з приблизно 1,32 мільйона тих, хто проголосував.

Відносна достовірність прогнозу грунтується на тому, що в даних попереднього голосування вказана партійність виборців.

За даними, видання в Колорадо Клінтон теж попереду – за неї проголосували 46,3 відсотка виборців, а за Трампа – 43,6 відсотка.

У той же час в Пенсільванії лідирує Трамп. Згідно з цим прогнозом, з 199 тисяч тих, хто проголосував достроково жителів штату Трампа підтримали 99 тисяч чоловік, а Хілларі Клінтон – 85 тисяч.

Відзначимо, що ці дані не є офіційними екзит-полами. Перші серйозні дані по екзит-полам в США з’являться близько другої години ночі 9 листопада за Києвом, коли закриються дільниці у Флориді.

Читайте також: ВИБОРИ В США: ОПИТУВАННЯ ПОКАЗАЛО ВЕЛИЧЕЗНІ ШАНСИ КЛІНТОН НА ПЕРЕМОГУ

Джерело.