fbpx
Політика
Вибори в США: опитування показало величезні шанси Клінтон на перемогу

Кандидат від Демократичної партії має підтримку близько 45% виборців і орієнтовно 303 голоси в колегії вибірників

Демократ Хілларі Клінтон має близько 90% шансів перемогти республіканця Дональда Трампа і зайняти крісло президента США. Про це свідчать дані опитування Reuters/Ipsos, які були опубліковані за кілька годин до початку сьогоднішнього голосування, передає “Європейська правда“.

“Шанси Клінтон приблизно такі ж, як минулого тижня, і будь-яке відхилення в бік Трампа у вівторок залежить від сумнівного поєднання голосування білих, чорних і іспаномовних виборців в шести або семи штатах”, – зазначають автори опитування.

Клінтон має підтримку близько 45% виборців, тоді як Трампа підтримують до 42%. Крім того, Клінтон має орієнтовно 303 голоси в колегії вибірників (для перемоги необхідно 270), тоді як Трамп – 235.

Також зазначається, що будь-яка комбінація з двох поразок Трампа в трьох штатах Флорида, Мічиган і Пенсільванія майже гарантовано приведе до перемоги Клінтон.

Трамп для перемоги також повинен розраховувати на вищу явку серед республіканських білих виборців, ніж ту, яка була 2012 року.

Як повідомлялося, Клінтон вже перемогла в першому місті США, що проголосувало.

Нагадаємо, в США сьогодні проходить загальне голосування на виборах президента країни. Нинішній глава держави Барак Обама залишає свій пост після двох термінів президентства.

Читайте також: Скільки українцям доведеться платити за бензин у 2017 році

Джерело.