fbpx
Авто
Караваєв: в Україну повертаються техогляди, але під новим “соусом” (відео)

В урядовому проекті про автомобільний транспорт пропонується ввести так звані придорожні огляди, які дозволять представникам Міністерства інфраструктури здійснювати, по суті, скасовані раніше технічні огляди транспортних засобів.

Про це розповів правозахисник Володимир Караваєв.

“Вводиться таке поняття, як “придорожній огляд”. Якщо ви пам’ятаєте, у нас співробітники ДАІ теж могли і раніше візуально перевірити на трасах техстан авто. Але тепер це буде ще крутіше… Придорожній контроль може проводитися візуально або за допомогою пересувних лабораторій. Якщо візуально і за допомогою такої лабораторії не вдається виявити, а є підозри, то вам запропонують екскурсію на найближчу станцію техобслуговування, яка сертифікована для того, щоб проводити відповідний техогляд. При цьому закон не говорить, хто платитиме за такий техогляд”, – сказав Караваєв.

Читайте також: Перший крок зроблено. Парубій підписав закон про зниження акцизу на імпорт вживаних авто з ЄС і закрив засідання Ради

За його словами, українцям намагаються “впарити” двох контролерів на дорогах: Нацполіцію і Мінінфраструктури, що дуже погано, адже це буде плутати водіїв.

“Мінінфраструктури просто хоче отримати частину повноважень розформованої ДАІ, які не відійшли до поліції”, – підсумував правозахисник.

Джерело.