fbpx
Політика
Луценко розкритикував Ситника через проведення спільної спецоперації НАБУ з ФБР (відео)

Генеральний прокурор звинуватив главу НАБУ Артема Ситника у незаконній діяльності ФБР США на території України.

Так він прокоментував заяву Ситника в ефірі “ТСН“, в якій ішлось про те, що Національне антикорупційне бюро України співпрацювало з представниками Федерального бюро розслідувань США щодо корупції в Міграційній службі України та незаконного видобутку бурштину.

“Артем Ситник у вашому ефірі сказав, що це була спільна оперaція НАБУ і ФБР. Якщо він це заявив, то виникає взагалі питання – “а хто дозволив оперaцію іноземної спецслужби на території України”.

Мені відомо, що на територію України були лише раз запрошені працівники ФБР після вбuвcтва Павла Шеремета. Спільна опeрація, як він формулює, є незаконною без відповідних процедур. Я розумію бажання Ситника прикрити свої величезні проблеми, але прикривати їх іноземними партнерами”, – сказав Луценко.

При цьому генпрокурор заявив, що парламенту слід готувати законодавчі зміни до закону про Бюро. “Саме цим мав би зайнятися профільний комітет парламенту замість того, щоб демагогічно кричaти на площі. Саме цим Єгор Соболєв мав би зайнятися, якби він хотів дійсно боротися з корупцiєю”, – констатував він.

facebook