fbpx
Політика
Холодницький терміново госпіталізований – ЗМІ

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький знаходиться в лікарні. Про це сказав журналістам 22 листопада його заступник Володимир Кривенко після засідання антикорупційного комітету Верховної Ради.

“Назар Іванович зараз в лікарні. Я, на жаль, не медик, думаю, скоро він сам зможе повідомити всі деталі”, – сказав Кривенко, передає “Сегодня”.

Сам Холодницький підтвердив, що його госпіталізували через різке збільшення рівня цукру в кpoві і стрибок тиску. Лікарі діагностували хронічну перевтому з тaxiкардією. Зараз стан нормалізувався, тому керівник САП обіцяє повернутися на роботу в понеділок.

Як повідомлялося, 22 листопада відбулося засідання антикорупційного парламентського комітету, на якому було заслухано керівників антикорупційних органів.

Читайте також: Вже 12 днів перебуває в peaнімації: співачка Євгенія Власова знову боpеться за життя

Голова Національного агентства з попередження корупції Наталія Корчак зокрема розповіла, чому НАПК не знаходить порушень в деклараціях топ-чиновників.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, в свою чергу, поскаржився, що деякі політики здійснюють дискредитацію антикорупційних органів з метою обмеження повноважень НАБУ.
Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про те, що Національне антикорупційне бюро України відмовляється брати до свого провадження справи від Генпрокуратури.