fbpx

Хамcтво і небачені статки: на Львівщині 27-річна чиновниця шoкyвала своєю поведінкою

9 серпня, патрульна полiція зупинила 27-річну заступницю начальника Жовківської виконавчої служби Ярину Коротовську за незначне порушення правил дорожнього руху. Після зупинки авто чиновниця повела себе по-хамськи.

«Кинула машину на паркінгу Сільпо (Сихів), викрутила колеса та втекла», – розповів журналіст Руслан Оруджев, пише Форпост.

«Аби машинку не евакуювали, на підмогу чиновниці приїхали молоді хлопці спортивної зовнішності (в народі – тітушки). Молодики п’ятьма автівками оточили машину заступниці начальника виконавчої служби Жовківщини. Львівська патрулька за останні роки довела, що вони далеко не ликом шиті. А коли їм на підмогу приїхав спецпiдроздiл «рeкeтьори-бaндiти» геройськи накивали п’ятами. Авто чиновниці на штрафмайданчику», – повідомив журналіст.

Також Руслан Оруджев розповів, що під час цієї зупинки «раптово» з’ясувалося, що авто з порушенням законодавства переписане на маму чиновниці з виконавчої служби. «Все майно зареєстроване на досвідчену домогосподарку, мати пані Ярини вже другий десяток сидить вдома. Цікаво, а ДФС не в стані перевірити такий секрет успіху держслужбовця та домогосподарки?» – коментує Руслан Оруджев.

Журналіст додав, що відверто шокований статками юних чиновників.

«Мене, як учасника творчого колективу колись одіозної програми «Хто тут живе?» важко здивувати шиком держслужбовців. Але Жовківщина відзначилась. 27-річна заступник начальника Жовківської виконавчої служби Коротовська Ярина Миколаївна шикує не гірше топ-чиновників області. Коротко:

Нерухомість:

  • Будинок на околиці, лишень 450 квадратиків з мегаремонтом. Малехів.
  • Трикімнатна квартирка в пролетарському районі Левандівка – теж не зле.

Машини:

  • Фольксваген туарег – хто в курсі, дуже «сирітське» авто.
  • Мерседес, звісно S класу – 63! Ця забавка вартує трішка більше 50 тисяч доларів», – розповів журналіст.

Додамо, що у е-декларації Коротовської жодного слова про нерухомість немає.

Читайте також: Пoмeр не дочекавшись: лікaрі швидкої відмовилися допомагати чоловіку бо той зайшов за ріг будинку

You cannot copy content of this page