fbpx
Політика
Гужва брав безпосередню участь у вимаганні та шантажі, – Лінько

Народний депутат від “Радикальної партії” Дмитро Лінько підтверджує, що головний редактор проросійського сайту “Стана.UA” Ігор Гужва справді вимагав від нього гроші за непублікацію компрометуючих матеріалів.

Про це народний обранець розповів під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради, передає 24 канал.

“Я можу сказати, що у вимаганні та шантажі брав участь особисто головний редактор “Cтрана.ua” Ігор Гужва. З кінця березня мені почали надходити погрози, шантаж і спроби вимагання грошей за непублікацію компрометуючих матеріалів, які було зібрано в результаті стеження за мною. До того ж, намагалися мене шантажувати як політика. Це пов’язано повністю як з моєю діяльністю, так і з діяльністю “Радикальної партії”. Після цього я звернувся до правоохоронних органів і можу сказати, що те, що сталося – правильно та логічно”,– зауважив політик, щоправда, про які саме компроментуючі матеріали йде мова, не сказав.

Крім того він повідомив, що є зафіксованими всі аудіо- та відеоматеріали, які доводять злочин Гужви, та висловив сподівання, що частину з них розсекретять для широкого загалу найближчим часом.

За словами нардепа, ці люди є не лише хабарниками, які заробляють на своїй справі незаконно, а такими, хто фінансується з Росії.

“Є докази щодо співробітництва Гужви та безпесоредньо редакції “Страна.Ua” з Москвою та Кремлем. Сподіваюсь, що правоохоронні органи на цього не завершать подібну діяльність, і доведуть всі злочини кремлівської агентури в Україні: до прикладу, телеканал “Інтер”, – додав представник “Радикальної партії”.

Щодо інших подробиць Лінько відмовився давати коментар через таємницю слідства.

Читайте також: Страна.ua незабаром заблокують, – журналістка

“Страна стверджує, що вони опублікували матеріал, а я пропонував гроші, щоб його зняли? Я не настільки дурний, щоб платити комусь за зняття матеріалів. Величезна кількість матеріалів будь-яких, в тому числі і критичних, публікується, і ніхто ніколи не збирається платити за їхнє зняття. Тому ця версія є абсолютно безглуздою. Ми доведемо правоту нашої істини в суді абсолютно точно. У нас є для цього всі необхідні докази”, – резюмував народний обранець.

Нагадаємо, увечері 22 червня у Києві затримали головного редактора інтернет-видання “Страна.ua” Ігоря Гужву. ГПУ звинувачує його у вимаганні та отриманні хабара в розмірі 10 тисяч доларів. Згодом з’ясувалося, що це був лише перший транш, а загалом сума хабара становила 20 тисяч доларів.

facebook