fbpx
Політика
Губернаторство Саакашвілі в цифрах і фактах(Інфографіка)

14 обіцянок із 34 – такий показник виконання обіцянок на посаді голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі. Стільки ж зобов’язань чиновника наразі мають статус «у процесі виконання» і невдовзі будуть закриті за результатами перевірки. Ще про 6 його обіцянок можна з упевненістю сказати, що вони провалені.

Такі результати моніторингу роботи головного чиновника Одещини, проведеного «Словом і Ділом». Серед найважливіших виконаних обіцянок Саакашвілі можна виділити такі: створення центру адмінпослуг в Одесі, проведення прийому в кабінеті на трасі Одеса-Рені до фінансування проекту ремонту дороги, допомога в облаштуванні блок-посту для підрозділу «Шторм» неподалік Маріуполя. До найважливіших зобов’язань, які так і не виконав одеський губернатор, належать його заяви про відкритий конкурс на посаду голови обласної митниці, запуск із 1 березня електронної митниці, відкриття нового терміналу аеропорту.

Більше подробиць – в інфографіці «Слова і Діла».

Читайте також: “ПОРОШЕНКУ ЧАС КУСАТИ ЛІКТІ”: СААКАШВІЛІ РОЗПОВІВ ПРО БЛИЗЬКІ СТОСУНКИ З ТРАМПОМ, ПЕРЕМОГУ КОТРОГО ВІН ПЕРЕДБАЧАВ

gubernatorstvo_miho

Джерело.