Політика
Гройсман вибачився перед львів’янами за Зубко

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вибачився перед львів’янами за те, що віце-прем’єр Геннадій Зубко досі не вирішив питання палаючого терикону Львівської вугільної компанії. Про це він заявив в ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії, повідомляє Укрінформ .

“Я хочу вибачитися за терикон, що два місяці віце-прем’єр-міністр, якому доручив, нічого не зробив, на превеликий жаль. Я зробив йому зауваження з цього приводу з точки зору, що байдужість і безвідповідальність я терпіти не буду. Вибачте, що мій колега так несерйозно поставився до цієї проблеми “, – сказав прем’єр-міністр.

“На превеликий жаль, він за два місяці нічого не зробив в цьому питанні. Я був змушений передоручити це віце-прем’єр-міністру Кістіону. Фактично позавчора ми довели все до логічного завершення “, – зазначив Гройсман.

Минулого засідання 27 вересня уряд прийняв рішення про виділення додаткових коштів на врегулювання цього питання. “Зараз питання по териконах буде вирішуватися в штатному режимі”, – зазначив він.

Читай також: “ВИЖЕНУ НА*УЙ ЗВІДСИ”: ГРОЙСМАН ЖОРСТКО ВІДЧИТАВ СВОГО ЗАМА В РАДІ (ВІДЕО)

На початку вересня, під час слухань у Верховній Раді Гройсман жорстко відреагував на небажання Зубко проінформувати депутатів про виконання доручення глави уряду з ліквідації пожеж на териконах.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook